2. měsíc s Ondrou

24. června 2016 v 11:02 | Maminka Monika |  MĚSÍC PO MĚSÍCI
Krásný dopoledne Všem.

Dnes jsem si pro Vás připravila článek, který se jmenuje 2.měsíc s Ondrou.
Letí to jako voda.

Co Vám budu povídat, jsem pyšná maminka, o tom žádná, ale máme také své dny, které jsou někdy dost hektické a jo to tak poslední dobou naší rutinou.
Ondra začíná vnímat víc a víc a také začíná víc a víc růst.
Přijde mi čím víc jsou ty děti těžší, tím víc si vyžadují to, aby je kdokoli nosil, ale co Vám budu povídat, moc se mi to nelíbí. Z vlastní zkušenosti mám okolo sebe maminku, která má syna, kterému jsou 4 roky a do dnes se jí zavěšuje za nohu, no promiňte?! Ve 4 letech? To už je trochu moc, chápu kdyby mu byli dva, ale ve 4 letech není schopný skoro ničeho a to nemluvím o pozdravu, né že by neuměl mluvit, ale on nechce, a když už? tak ječí.

No zpět k tomu našemu darebáčkovi. Neříkám, že ho nechci nosit o tom žádná, spíš ho nechci přenosit, což pro mě toto slovo znamená aby přesně nedopadl jako chlapeček výše zmiňovaný.

Miluji svého syna nadevše, ale když už jsou ty dny hektické, znamená to, že brečí natolik, že mu není nic dobrý, dokáže to až ze sebe nutit a bohužel nejsem trpělivá matka, takže občas si asi maminky dokážete představit a kord méně trpělivé, jak to asi vypadá. Po všech možných a nemožných návštěvách po doktorech a pohotovostech se údajně projevilo, že má náš malý Ondra koliku (křečové bolesti v bříšku, jako když máte prostě zaražené prdíky). Vše dopadlo tak, že přítel dostal takové poukázky, které vypadají jako stravenky, ale dají se proplatit v lékárně, v kině, bazénu a ještě všude možně... Nakoupili jsme za to malému probiotické kapičky BioGaia, které nejsou zrovna levné. Kolik? 600kč za 10ml, no prostě síla, ale co by jste pro malého broučka neudělali, no a k tomu všemu před každým jídle 10 kapek espumisanu. Co myslíte ? Pomohlo? Ani prd! Byli jsme tedy po té co Ondra ryčel k neutišení 24h v kuse na pohotovosti, kde nám řekli, že je to furt kolika (to si mimochodem paní doktorka vyčetla z předešlé zprávy, kterou tak měla v PC) v pohodě, sestřička byla tak ochotná, že nám poradila kapičky ENTICON které v sobě mají jak tu BioGaiu, takespumisan...Proč nám to nikdo neřekl dřív? Proč nás nechali nasypat peníze do něčeho tak drahého, když existuje jiná metoda? No proč asi? Doktoři jsou mazaný a lékárníci ani nemluvím.
ENTICON pomohl a pomáhá dál, malý teď brečí buď, že si vyžaduje pozornost a nebo, že má hlad, ale co Vám budu povídat, to je furt jedno s druhým.
Jinak kdo četl minulý článek nebo viděl mé video , tak bude vědět, že jsme měli problémy s tím, aby jsme našli správné mléko pro Ondru, vyměnilo se jich několik a oalala? Na kterým jsme skončili? Na tom, na kterém jsme začínali, pane jo. Je to klasický modrý nutrilon po kterém jako jediném náš malý Ondra vykoná svou potřebu sám, takže hip hip hurá, doufám, že hledání mléka je za námi.
A co Ondra umí? No ještě aby dokonale pásl koníčky, jak se říká, tak zas tak dobrý ještě není, ale snaží se, jinak už se krásně směje, povídáme si (miminkovsky :D), kouká na pohádky a užívá si jinak života.

Toť asi vše k tomuto měsíci. Zas za měsíc se můžete těšit na pokračování a to 3. měsíc. :)
Doufám, že se Vám článek líbil a sledujte nadále můj blog i Youtube ať o nic nepřijdete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | Web | 12. července 2016 v 7:43 | Reagovat

Tak to jste si hned ve druhém měsíci zažili pěkné věci :-( Každému miminku pomáhá asi něco jiného, u dcerky jsme používali právě BioGaia a bylo po "prdíkách". Tak Vám držím palce, ať už Ondráška koliky netrápí.

2 Anet Anet | 4. srpna 2016 v 11:22 | Reagovat

Co další měsíc? Bude?

3 Radim Radim | 4. ledna 2017 v 20:50 | Reagovat

aktuální nabídku volných pracovních míst a brigád najdete na www.personalistka.cz

4 MaikelY MaikelY | E-mail | 16. ledna 2017 v 22:08 | Reagovat

I found this page on 14th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

5 Personalistka Personalistka | 16. února 2017 v 7:40 | Reagovat

www.Personalistka.cz umožňuje vložení inzerce práce zdarma

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama